У Полтаві презентували 11 нових автобусів, які виїдуть на маршрути з 1 січня (ФОТО)

Автор: Віталій Крицький, 2 грудня, 14:24

Фото: Презентація 11 нових автобусів (фото Віталія Крицького)


У понеділок, 2 листопада, у тролейбусному депо КП «Полтаваелектроавтотранс» представили 11 нових комунальних автобусів, які з наступного року виїдуть на маршрути.

Один автобус коштує 2 млн 160 тис. грн. Загалом їх придбали 11 штук на суму 23 млн 760 млн грн.

Нові автобуси

Нові автобуси

Начальник КП «Полтаваелектроавтотранс» запевнив, що нові автобуси пристосовані для перевезення людей з інвалідністю:

«Зараз наше підприємство експлуатує Богдани середньої місткості – вони розраховані на 43 пасажири. Нові автобуси базуються на складових японського виробництва й розраховані вже на 52 пасажира. Автобуси пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, вони є низькопольними і облаштовані пандусами».

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що, найімовірніше, 4 нових автобусів відправлять на старі маршрути, щоб поліпшити якість обслуговування, а всі інші підуть на нові маршрути. Посадовець сподівається, що автобуси виїдуть на маршрути з 1 січня.

Крім того Олексій Чепурко розказав, що досі існує нестача водіїв автобусів і тролейбусів, тому попередньо з головами фракцій вирішили з наступного року підняти заробітну плату на 30 – 40%, адже за 3 місяці знайшли тільки двох водіїв.

Нові автобуси

Нові автобуси

Нові автобуси

Нові автобуси

Нові автобуси

Нові автобуси

Нові автобуси

Паралельно місто за кошти ЄБРР закуповує тролейбуси. Євген Зайцев повідомив, що ЄБРР прийняв пропозицію міської влади щодо постачальника, але поки що Зайцев не хоче його називати, оскільки в інших виробників є ще 24 дні на оскарження. Раніше ЗМІСТ аналізував стан приватного громадського транспорту.

Нагадаємо, у лютому Полтавська міська рада виділила 25 млн грн на закупівлю нових автобусів.

Взимку депутат міської ради Андрій Матковський заявляв, що у 2019 році міська влада розгляне можливість закупівлі 20 комунальних автобусів і 30 тролейбусів.

9 серпня 2019 року комунальний перевізник міста «Полтаваелектроавтотранс» оголосив торги щодо закупівлі 11 малогабаритних автобусів. Через три місяці вони нарешті відбулися – найдешевшу пропозицію зробило полтавське ТОВ «ВП Автоснаб».

Закупівля нових, комунальних автобусів викликана, зокрема, тогорічним і цьогорічним страйком перевізників. Тоді секретар міської ради Олександр Шамота та депутатський корпус неодноразово наголошували на тому, що в місті повинен бути власний комунальний автопарк, щоб унеможливити монополію приватних перевізників.

Опублікована: 2 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація