Я не здивований заявами Капліна, адже йому треба підвищувати рейтинги, але коаліція наразі міцна – Андрій Матковський

Автор: Віталій Крицький, 15 січня, 16:40

Фото: Андрій Матковський


Відповідний коментар сьогодні, 15 січня, надав депутат міськради, голова фракції «БПП» Андрій Матковський.

Нагадаємо, нардеп Сергій Каплін повідомляв ЗМІСТу, що в коаліції полтавських депутатів великий конфлікт, зокрема, через питання підняття ціни на проїзд. Каплін не виключає, що найближчим часом секретаря міськради Олександра Шамоту можуть знести з посади.

Екс-міський голова  розповів, що інформація про те, що всі фракції, окрім СДП, згодні підвищити вартість проїзду – не відповідає дійсності:

«Де ви таке чули? Ми виступаємо за зменшення тарифів, і взагалі хотіли би зробити безкоштовний громадський транспорт, як в Естонії. Ми прийняли рішення про зміцнення КП “Полтаваелектроавтотранс” і закупівлю в 2019 році для Полтави 20 автобусів і 50 тролейбусів».

Також Матковський повідомив, що Сергій Каплін піклується про підвищення свого рейтингу кандидата в Президенти, тому шукає інформприводи й ворогів для боротьби:

«Я не здивований заявами Капліна. Наразі він вступив у президентську гонку, і йому потрібні інформаційні приводи, боротьба, вороги… Але я був здивований, коли прочитав, що когось там планують звільняти. Відповідально можу заявити, що ніякого конфлікту в коаліції міськради немає».

Окрім того голова фракції «БПП» зазначив, що певним чином несе відповідальність за дії Олександра Шамоти:

«Хочу нагадати, що саме я на позачерговій сесії запропонував кандидатуру Шамоти на посаду секретаря міськради. Я представив його всім керівникам виконкому, й певним чином несу за нього відповідальність. Шамота достойно презентує рішення й роботу коаліції: йому подобається спілкуватися з журналістами, вести діалоги у Фейсбуці. Але, я думаю, що некоректно Шамоті чи Капліну піаритися на тих справах, до яких вони не мають відношення. Тобто, є робота профільних заступників і фракцій, які взяли на себе відповідальність за напрямки роботи відповідно до коаліційної угоди».

Зазначимо, що ЗМІСТ готовий також надати можливість висловити свою думку щодо надійності коаліції представникам й інших фракцій.

Опублікована: 15 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація