Полтавська міська рада
Полтавська міська рада

(Фото – ЗМІСТ)

У Департаменті освіти Полтавської міської ради оголосили конкурс на заміщення посади начальника відділу аудиту та фінансового контролю управління освіти.

Про це повідомили у Полтавській міській раді 17 січня.

Під час конкурсу кандидати складуть іспит та пройдуть професійне випробування і співбесіду.

З переліком питань до іспиту, а також із додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитися у відділі кадрової роботи управління освіти Департаменту освіти.

Взяти участь у конкурсі можуть люди з вищою економічною чи юридичною освітою. Які документи потрібно подати протягом 30 днів читайте за посиланням.

Нагадаємо, у міськраду шукали начальника відділу зв’язків з громадськістю та у справах ветеранів України. Для участі в конкурсному відборі претенденти на посаду повинні мати вищу освіту рівня магістра, спеціаліста, володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері. 

Додамо, що у жовтні звільнився начальник транспортного відділу міськради. Депутат Київської районної ради Артем Іванюк очолював транспортний відділ 4 місяці. Рішення звільнитися було його особистим. Пізніше він очолив КАТП-1628.

Новим керівником транспортного відділу став депутат Київської райради Полтави від ОПЗЖ. У вересні Віталій Животенко очолив «Центральну диспетчерську службу міських пасажирських перевезень», а вже у грудні став керівником відділу.

Loading...