У Полтаві скасували торги на реконструкцію третього міського пляжу

Автор: Каріна Тютюнник, 16 травня, 12:23

Фото: Невідомо, хто реконструюватиме третій міський пляж (Джерело - cyprus-index.ru)


Не встигли у Полтаві обговорити, хто і за скільки реконструюватиме третій міський пляж, як тендерна комісія «забракувала» пропозиції і переможця, й іншого учасника закупівлі. Тож, яка фірма оновлюватиме зону відпочинку і коли, поки невідомо.

Нагадаємо, Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому 23 квітня  оголосило про проведення торгів на реконструкцію благоустрою зони відпочинку №3. Заявляли очікуваною вартістю робіт 14 мільйонів 115 тисяч 806 гривень

Аукціон провели 11-го травня і виграло в ньому полтавське ТОВ «Асфер груп» з пропозицією 13 мільйонів 996 тисяч 730 гривень.

Однак, як повідомляють на сторінці спільноти Держзакупівлі Полтавщина, після перевірки документів тендерна комісія вирішила відхилити пропозицію переможця. Причинами вказують те, що учасник не надав локальні кошториси, заявив про більший обсяг улаштування вирівнюючих шарів основи з піску та меншу кількість стяжних ременів, ніж просили у тендерній документації. А ще, замість вказаного Замовником видалення дерев з діаметром стовбура 30-70 см, «Асфер груп» вказало 40-50 см.

Після цього комісія відхилила й пропозицію іншого учасника – ТОВ «Будівельної компанії “Енергосфера”», що хотіло за свої послуги отримати 14 мільйонів 12 тисяч 171 гривню. Тут причинами послужило те, що фірма не вказала в документах, на яких умовах працюють робітники (згідно штатного розпису або трудового договору, або цивільно-правової угоди).

Так само учасник вказав більший, ніж потрібно обсяг улаштування вирівнюючих шарів основи із піску, менший діаметр стовбурів дерев, які підлягають видаленню та меншу кількість стяжних ременів. Крім цього, «Будівельна компанія “Енергосфера”» у своїй пропозиції вказала, що має використовувати під час робіт напірні труби меншого діаметру, ніж заявлено замовником та не зазначив організаційно-правову форму.

Таким чином, після відхилення всіх наявних пропозицій, тендерна комісія вирішила скасувати торги. Нову закупівлю на реконструкцію міського пляжу УЖКГ поки не оголошувало.

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація