У Полтаві стартує курс підвищення кваліфікації для управлінців та власників бізнесу Master Director Open

Автор: Вікторія Кузурман, 15 січня, 11:14

Фото: Заняття стартують 1 лютого


Практичні заняття Master Director Open розпочнуться на початку лютого та триватимуть щосуботи протягом шести тижнів. Ціль занять для учасників курсу – створення власного прибуткового бізнес-проєкту для розвитку бізнесу, що існує, чи запуску нового. У процесі навчання учасники здобудуть універсальні навички та засвоять сучасні методики для ефективної бізнес-діяльності.

Програма розроблена компанією «Сіті Профіт», що 10 років поспіль професійно займається створенням рентабельних моделей бізнесу для своїх клієнтів та самостійно впроваджує всі проєкти у реальність.

«Жодних книжок 20-річної давності та безкорисних лекцій. Заняття мають формат семінарів, де ви опановуєте методики, що дійсно працюють для розвитку бізнесу, перевірені роками практики», – так презентують свої заняття організатори програми.

Автор і тренер курсу засновник сім’ї компаній «Сіті Профіт» Володимир Пімєнов. Він з 2009 року професійно займається підвищенням рентабельності та збільшенням доходу малого та середнього бізнесу. Особисто провів понад 80 проєктів у більше, ніж 30-ти сферах бізнесу.

Афіша

Володимир Пімєнов говорить, що випускники курсу навчаються самостійно розраховувати економічну ефективність бізнесу. На курсі розповідають, як спланувати асортимент і ціноутворення продукції. Учасники зможуть створити фінансову модель, де розрахують витрати, чистий прибуток власника та період окупності інвестицій.

Курс розрахований не лише на власників бізнесу, а й на топ-менеджерів, які хочуть удосконалити свою управлінську діяльність. На заняттях учасникам пояснять, як зробити процеси більш ефективними та організованими, як працювати з відділами продажів і прогнозувати рентабельність ініціатив.

Долучитися можуть і стартапери, які поки що не мають власного бізнесу. Для участі потрібно підготувати одну або кілька бізнес-ідей. За словами організаторів, практичні заняття «Майстер Директор» – це універсальні інструменти, що допоможуть сформувати стратегію подальшої роботи.

«Знайти свою нішу, розробити ефективний асортимент, зробити власний маркетинг-пакунок та отримати перші продажі. А потім автоматизувати все, щоб бізнес працював, як годинник. Жодної води. Тільки дієві інструменти», – так характеризують свою діяльність організатори програми. 

Передбачено, що учасники курсу отримають цілісний пакет необхідних інструментів для розвитку бізнесу:

  • вибір ніші;
  • стратегія, тактика, операційне управління;
  • аналітика і прогнозування;
  • ціноутворення та асортимент;
  • фінансова модель;
  • продажі та маркетинг;
  • HR-функція;
  • систематизація та автоматизація;
  • підготовка до інвестицій.

«Майстер Директор» вже проводили у Києві, Харкові, Ірпені, Рівному, Житомирі, Хмельницькому і тепер реалізують у Полтаві. Вартість навчання – 8 тис. грн. Заняття стартують 1 лютого і проходитимуть щосуботи протягом шести тижнів. 

Зареєструватися та дізнатися детальніше про подію можна за посиланням.

Опублікована: 15 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація