У Полтаві відбудеться «Сало – Fest»: містян пригощатимуть безкоштовно

Автор: Віталій Крицький, 17 січня, 12:47

Фото: Вироби на «Сало – Fest» у минулому році (фото Олега Журавльова)


У неділю, 19 січня, на Театральній площі о 12.00 розпочнеться традиційний «Фестиваль Свято Сала» та закриття головної ялинки міста.

Полтавців та гостей міста запрошують насолодитися останніми новорічними святкуваннями. Підприємці міста і області представлять широкий асортимент продукції, переважно сала та виробів з нього. Святкування триватимуть до самого вечора, тож усі охочі зможуть досхочу повеселитися, продегустувати, і придбати смачну їжу.

Із 8 ранку буде перекритий рух автівок до театру Гоголя. Порядок забезпечать поліцейські. На території свята облаштують до 8 біотуалетів. Спочатку містян запрошують о 10:00 ранку на 3-й міський пляж відсвяткувати свято «Водохреща», а потім на Театральну площу відвідати «Сало – Fest».

Підприємці облаштують будиночки в українському колориті та пригощатимуть полтавців безкоштовною їжею. Звісно, буде можливість придбати фірмову продукцію від кращих українських виробників.

Також буде сцена, на якій виступатимуть артисти з міського Будинку культури. Крім того, на території діятиме виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів», а також проводитимуть цікаві конкурси з тематичними подарунками та смачними сюрпризами.

ЗМІСТ показував, як полтавці святкували тогорічний «Сало – Fest».

Також ЗМІСТ повідомляв про перелік заходів, які заплановані на Водохреще.

Опублікована: 17 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація