У Полтаві відбудеться зустріч власників авто з європейськими номерами

Автор: Наталія Норіцина, 17 липня, 15:39

Фото: Афіша зустрічі на Фейсбук сторінці Дмитра Кустурова


Цими вихідними, 23 липня,  у Полтаві відбудеться зустріч власників авто з євро номерами. Основна мета заходу – планування акцій об’єднання «Авто Євро Сила» на літній період.

Керівник полтавського осередку «Авто Євро Сила» Дмитро Кустуров говорить, що під час зустрічі він  хоче поділитися з полтавським водіями інформацією, яку отримав на зльоті керівників обласних осередків організації, зокрема обговорити заходи, які потрібно провести найближчим часом.

 Дмитро Кустуров, керівник полтавського осередку «Авто Євро Сила»:

«У нас был слет руководителей всех в Одессе в суботу и будем обсуждаться дальнейшие акции, цели, все, что происходит на дорогах с этими номерами. Как полиця реагирует, таможня. Мы запланировали некоторые акции на летний период».

За словами Дмитра, власники авто з іноземними номерами стикаються з рядом проблем на дорогах. Одна з них – неправомірна поведінка працівників поліції на дорогах. Дмитро Кустуров запевняє: якщо водій на такому авто навіть нічого не порушив, його все одно зупиняють та проводять перевірку.

Прес-офіцер патрульної поліції Полтави Наталія Ширіпова запевняє, що авто без української реєстрації її колеги зупиняють лише в разі порушення правил дорожнього руху. Якщо водій нічого не порушив і всі документи в порядку – проблем з поліцією в нього не буде. Також пані Наталія зазначає, що, можливо, проблеми у власників таких авто можуть виникати з Регіональним сервісним центром. 

Наталія Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції Полтави:

«Якщо автомобіль з іноземними номерами порушив правила дорожнього руху, ми його, звичайно, зупиняємо. Якщо автомобіль є незареєстрованим або в нього не співпадають якісь елементи, тоді патрульна поліція слідкує за цим. У нас немає чіткої дії за автомобілями на іноземних номерах. Якщо з їхніми документами немає ніяких проблем, якщо документи всі законні, якщо немає перебитих номерів, якщо все нормально в техпаспорті, то тоді ніяких проблем немає».

Представник Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області також запевняє, що в них немає конфлікту з водіями, оскільки питання контролю за автомобілями з іноземними номерами не належить до їх компетенції і їхні інтереси не пересікаються.

Дмитро Гриб, заступник начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи

«Ми реєструємо транспортні засоби і знімаємо з обліку. Все. Ураїнці не можуть поставити на реєстрацію автомобіль, який зареєстрований в Литві, в Польщі, в Португалії. Так прописано в законодавстві. Ми працюємо в рамках правого поля».

Автомобіліст Дмитро Кустуров переконаний, що проблема таки існує. 

Дмитро Кустуров:

«На дороге полиция часто забирает машины, превышает свои полномочия. Они не имеют права забирать этот автомобиль.Уже не раз с этим сталкивались по Украине и  в Полтаве. Останавливают, просто придираються, пытаются забрать автомобиль на штраф майданчик без оснований на то».

На його думку, потреба у проведенні подібних акцій є. Глобальна мета цих заходів – узаконення автомобілів з іноземними номерами. 

Про найближчі акції організації «Авто Євро Сила» у м. Полтаві можна буде дізнатися безпосередньо на зустрічі автомобілістів 23 липня о 12 годині біля ТРЦ «Екватор.»

Довідка:

Всеукраїнська організація «Авто Євро Сила» – це об’єднання автовласників, які їздять на автомобілях з європейськими номерами. Основні цілі організації – це легалізація автомобілів на євро номерах на законодавчому рівні та захист автомобілістів від перевищень повноважень таможнею та  поліцією, юридична допомога і навчання, екстрена допомога, консультація про статус конкретного авто на європейській реєстрації.

Опублікована: 17 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація