10 лютого відбувся втретє проєкт полтавської майстрині Анни Бойко «Віку немає».

Як розповіла Анна Бойко, метою цього проєкту є показати учасницям, що вік це не перешкода для того, щоб бути гарною, стильною і що не варто забувати про себе.

За її словами, цьогоріч на оголошення відгукнулися майже 30 жінок, але не всіх змогли взяти участь. Інакше б майстри не встигли б приготуватися.

Анна Бойко
Анна Бойко

У проєкті взяли участь 12 жінок. Планувалося, що учасниць буде 15, але не всі змогли прийти через хворобу. Вік учасниць – від 55 до 90 років.

За тиждень до початку фотосесії перукарка Юлія Борисенко оновила учасницям стрижки і пофарбувала волосся. Після жінки працювали зі стилісткою Яною Лейб, яка підібрала для кожної образ для фотосесії. В день зйомки, 10 лютого, учасницям зробили зачіски та макіяж.

Юлія Борисенко

Усього до проєкту залучили 4 візажистів штату Наталії Любімовської, перукарів – Анну Бойко, Юлію Борисенко та їх помічниць, фотографа Олександра Фостика, стилістку Яну Лейбл, фотостудію «Середа» та компанію доставки правильного харчування Healthy food, яка забезпечила учасниць і майстрів обідом.

Найстаршою учасницею проєкту стала Мотрона Кас’яненко. Їй виповнилося 90 років, а на проєкт привела онука. Жінка говорить, що їй подобається брати участь у цьому проєкті.

«Мені травматолог говорить: “У вас подвійний перелом”. Я відповідаю: “Ви помилились, у мене забиття”», – говорить учасниця Анна Станіславівна, яка за тиждень до фотосесії зламала ногу. Жінка каже, що для себе вирішила, що участь в проєкті братиме незважаючи ні на що.

Любов Кірій розповіла, що участь для неї була сюрпризом:

«Донька десь побачила, записла мене місяць назад і в суботу мені тільки сказала. [...] Мені все подобається, все гарно і незвичайно. Я дівчатам сказала, що і в 90 прийду».

Учасниця проєкту Людмила Кравченко, якій 87 років, розповіла, що раніше в неї було довге волосся, яке обрізали:

«Я розгубилася, коли волосся обрізали. Але мені сподобався результат. Я ж бачу, що ці зачіски зараз модні. У кіно усі артистки такі стрижки роблять».

Всі учасниці говорили, що задоволені роботою майстрів та вдячні Анні Бойко за можливість взяти участь в проєкті. Він дав їм можливість подивитися на себе з нового боку.

Минулоріч у проєкті взяли участь 11 людей – дев’ять жінок та двоє чоловіків. Вік учасників – від 60 до 80 років. Деталі за посиланням.

Фото Катерини Пєшикової

Loading...