У Полтаві відкрили сучасне мініфутбольне поле – дітей запрошують на тренування

Автор: Володимир Хоміч, 1 липня, 10:31

Фото: У Полтаві відкрили сучасне мініфутбольне поле


У червня футбольна інфраструктура Полтави поповнилася ще одним спортивним об’єктом. Ним стала нова футбольна арена, яка розташована у районі кінцевої зупинки «Завод ГРЛ».

Мініфутбольне поле має розміри 45х28 метрів, що дозволяє їй приймати змагання Всеукраїнського масштабу, а штучна трава для поля виробництва Франції є однією з найкращих в Україні.

Головною метою створення цього майданчику стала допомога спортивним школам міста, які потребують більше футбольних полів високої якості для розвитку дитячого і аматорського футболу в місті й області. За словами менеджера об’єкту Дмитра Мілька, там створені усі умови не тільки для якісного заняття футболом, а й комфортного перегляду матчів для вболівальників. У розпорядженні футболістів роздягальні, душові кімнати та кімнати для зберігання інвентарю. Глядачі можуть розміститися на трибуні, що знаходиться під накриттям.

Футбольне мініполе

Першочерговим завданням для себе Дмитро Мілько ставить виховання молодого покоління футболістів. Саме тому він одразу після здачі майданчика в експлуатацію оголосив набір у футбольну школу. Наразі тренування проходять у загальній групі, де займаються хлопчаки віком від 9 до 11 років. Незабаром з’явиться і молодша вікова група. Тренування проходять щовівторка та щоп’ятниці у ранковий час.

Перший набір до футбольної школи

Дмитро Мілько має досвід роботи з дорослими командами, які у якості тренера приводив до перемоги у чемпіонаті міста та різних аматорських турнірах. За період професійної кар’єри гравця встиг пограти у юнацькому складі харківського «Металіста»,  полтавської «Ворскла» та ФК «Полтава». Був на перегляді в професійних командах Іспанії та Словаччини. Тепер паралельно із роботою у дорослій команді «Стандарт-Нафтогаз», яка виступає в чемпіонаті Полтавщини, хоче спрямувати свої сили на розвиток дитячого футболу. Говорить, що має велику теоретичну базу, якою вже декілька років користується у роботі з дорослими командами. Тепер хоче поділитися нею і з дітьми та допомогти їм опанувати ази футбольної майстерності.

Дмитро Мілько

«У мене є знання, які я отримав за період навчання та виступів у професійних клубах. Багато спілкувався з різними футбольними спеціалістами. Один із таких фахівців свого часу декілька разів консультувався з відомими тренерами світового класу – Жозе Моуріньйо та Рафою Бенітесом, а зараз доволі успішно працює в Бразилії. Багато чого нового дізнався в академії донецького «Шахтаря», де увійшов у число 23 найкращих молодих тренерів із 800 учасників з усієї України», – говорить Дмитро Мілько.

Найближчим часом у планах тренера провести на новій арені дитячій турнір, за яким стартуватимуть вже дорослі змагання серед аматорських команд міста.

 Оголошують набір до секції футбольної майстерності

Опублікована: 1 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація