У Полтаві виплачуватимуть компенсацію, якщо ракети й дрони пошкодять двері чи вікна будинків

Голова Полтавської громади Олександр Мамай розповів, що влада заклала до бюджету кошти, які виділятиме за однією з програм на випадок російського обстрілу місцевим жителям.
Про це він повідомив 3 листопада у Полтавській міській раді:
За словами Олександра Мамая, кошти виділятимуть полтавцям на заміну вікон, або дверей, несуттєві руйнування, якщо такі будуть. Суми компенсацій визначатимуть за запитами у разі атак ворога.
У ніч на 1 листопада Полтаву вперше атакували дрони-камікадзе. Перший практичний досвід зі знищення «Шахідів» отримали підрозділи 116-ої бригади територіальної оборони, які стоять на бойовому чергуванні з прикриття неба над містом. Саме вони знешкодили 3 дрони.
Нагадаємо, у серпні у селі Засулля Лубенського району трьом сім’ям виплатили компенсації за пошкодження будинків через ракетний обстріл росії. Будинки пошкодила вибухова хвиля.