Школа у Сумській області (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

Учні 1-11 класів повернуться до класів одразу по завершенню локдауну.

Про це повідомили в Управлінні освіти Полтавської міської ради 21 січня.

По завершенню локдауну адаптивний карантин триватиме з 25 січня до 28 лютого. Попередньо, Уряд планує продовжити карантин до кінця березня.

В Уряді повідомили, що після 24 січня учні молодших класів можуть повернутися до звичайного навчання, а старшокласники – до змішаної форми.

Відмовитися від дистанційного навчання можна буде завдяки покращенню епідеміологічної ситуації. За словами Шкарлета, молодші класи після локдауну можуть повернутися до повноформатного навчання, а старша школа навчатиметься за змішаною формою.

22 грудня до Полтави приїжджав Сергій Шкарлет. Він говорив про навчання в умовах децентралізації, складнощі «дистанційки» для української освіти та реформування університетів та академій. Детальніше про це ми розповідали тут.

Цьогоріч освіта здебільшого перейшла на дистанційне  навчання. Паралельно з цим триває важлива реформа інтернатних закладів, що знову ж ускладнюється карантином. Про те, як реформуються і переживають карантин заклади освіти Полтавщини у нашому інтерв'ю з очільницею Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Вітою Ковальською.

Loading...