Уряд продовжив адаптивний карантин до кінця року

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня ухвалили рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.
«Поточна епідемічна ситуація контрольована. Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я - щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
За його словами, 21 вересня відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій оголосять, з якої дати по всій території країни встановлюють жовтий рівень епіднебезпеки.
Нагадаємо, про те які обмеження діятимуть на Полтавщині при переході до іншої карантинної зони, тут.