(Джерело – stanok.guru)

«Нафтогаз» припинить продавати газ для теплокомуненерго за фіксованою ціною.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Рішення скасувати регулювання ціни ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні Уряду 19 травня.

З 20 травня комунальні підприємства, що виробляють тепло, укладатимуть контракти з постачальниками газу самостійно, зокрема й Полтавське обласне комунальне підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго». Уряд не зобов’язуватиме «Нафтогаз» продавати газ для теплокомуненерго за фіксованою ціною.

За словами Дениса Шмигаля, скасування державного регулювання на ціну газу у цій сфері потрібне для повноцінного функціонування ринку газу:

«Це ще один важливий крок до створення повноцінного ринку газу. Це крок, який нарешті дасть можливість місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду. Неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно».

Нагадаємо, що 1 травня для побутових споживачів діють річні тарифи на природний газ. Які умови для споживачів Полтавщини, можна дізнатись тут.

Loading...