Валерій Головко оскаржує в суді своє звільнення з посади голови Полтавської ОДА

Автор: Максим Самойдюк, 16 квітня, 11:20

Фото: Валерій Головко (фото Олега Журавльова)


Валерій Головко подав позов до Касаційного адміністративного суду щодо указу Президента України стосовно свого звільнення.

Про це повідомляє видання «Главком». Інформація підтверджується на порталі «Судова влада України». Згідно з переліку справ, призначених до розгляду, Валерій Головко позивається до Петра Порошенка, а саме оскаржує відповідний указ про своє звільнення. Відповідачем також зазначена Полтавська ОДА.

Скріншот із порталу «Судова влада України»

Представником Валерія Головка у суді є Кирило Легких – син бізнес-партнера Валерія Головка Віктора Легких. Останній працює в ДП «Агентство місцевих доріг в Полтавській області», яке підпорядковано Полтавській ОДА. Кирило Легких також був претендентом но посаду судді у Вищому антикорупційному суді.

Нагадаємо, що Валерія Головка звільнили з посади голови ОДА після обшуків НАБУ. Правоохоронці вважають, що керівництво ОДА систематично вимагало хабарі в одного з підрядників щодо утримання доріг області. Сам Валерій Головко обіцяв надати докази своєї невинуватості й анонсував прес-конференцію, але донині цього не зробив.

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація