Відтепер усі суди Полтави знаходяться під захистом Служби судової охорони

Автор: Вікторія Баберя, 7 серпня, 11:35

Фото: Відтепер усі суди Полтави знаходяться під захистом Служби судової охорони (фото зі сторінки Служби у фейсбук)


Днями прийняли під охорону теруправління Служби судової охорони у Полтавській області останню судову установу міста – другу будівлю Ленінського районного суду м. Полтави.

«Відсьогодні ми охороняємо усі судові установи нашого міста. Ми розуміємо усю відповідальність, тому докладаємо максимум зусиль для того, аби кожен з вас почував себе у безпеці, бо ми одна велика родина. Ваша безпека – наш обов’язок», – зазначив начальник територіального управління полковник Служби Олександр Аленін.

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

Пригадаємо, першим об’єктом судової влади Полтавщини, який перейшов під охорону Служби судової охорони, став Полтавський апеляційний суд. Це сталося 20 листопада 2019 року.

Ймовірно, територіальне управління Служби судової охорони у Полтавській області базуватиметься в Кадетському корпусі. Принаймні, про це раніше говорив Юліан Матвійчук. Крім того, у приміщенні корпусу розмістять Полтавський окружний суд, який утвориться шляхом злиття Київського, Ленінського та Октябрського райсудів, а також там розміщуватиметься Полтавський районний суд.

Опублікована: 7 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація