Кругла площа (Фото Валерія Явтушенка)

Наразі влада Полтавської громади готується залучити інвестиційний проєкт щодо оновлення парків у місті. У переліку – Корпусний сад.

Про це розповів 20 травня перший заступник голови Полтавської громади Валерій Пархоменко.

За його словами, влада громади теж має бачення щодо розвитку центру міста, але не має можливостей. Пархоменко говорить, що будівлі на Круглій площі знаходяться у власності різних структур, тому не підпорядковані Полтавській міській раді, отже й вирішувати їхню долю вони не можуть.

Щодо будівель у власності громади, Валерій Пархоменко каже, що вони готові вести діалог про передачу іншим органам влади, якщо вони готові будуть їх відбувдувати:

«Все що стосується вкладень у Полтаву. Ми не будемо триматися за наше майно. Ми готові його віддати і готуємо проєкт (по Будинку Дворянського зібрання, – прим авт). Він уже на виході в Міністерстві, бо це пам’ятка архітектури. У травні приступимо до розчищення, будемо наводити лад, а далі з ПОДА комунікація. Якщо  є домовленість з керівництвом держави і профінансують, то це супер. Все щодо центральної площі, всі пропозиції готові розглядати це».

Також влада планує реконструкцію Корпусного саду. Валерій Пархоменко говорить, що там планують одразу «цивілізовано поставити флагштоки».

Нагадаємо, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов представив бачення розвитку ансамблю у центрі Полтави. Щоб втілити ці плани необхідно знайти 2 млрд грн, але й це не головна проблема. Кожна з будівель, про які згадував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов на презентації, наразі має власника.

Loading...