J3PU0hjRnq07PjNc
J3PU0hjRnq07PjNc

????????????????????????????????????

Департаменти Полтавської ОДА відзвітувалися, куди і скільки у 2017 році витратили коштів з обласного фонду навколишнього середовища. Днями в Полтавській облраді відбулося засідання комісії з питань екології. Крім питань щодо ландшафтних парків «Кременчуцькі плавні» та «Диканський» депутати заслухали звіт по використанню коштів з обласного фонду навколишнього середовища у минулому році. Директор Департаменту екології Полтавської ОДА […]

Департаменти Полтавської ОДА відзвітувалися, куди і скільки у 2017 році витратили коштів з обласного фонду навколишнього середовища.

Днями в Полтавській облраді відбулося засідання комісії з питань екології. Крім питань щодо ландшафтних парків «Кременчуцькі плавні» та «Диканський» депутати заслухали звіт по використанню коштів з обласного фонду навколишнього середовища у минулому році.

Директор Департаменту екології Полтавської ОДА Ігор Піддубний повідомив, що вперше за останні роки обласний фонд охорони навколишнього середовища використаний більш ніж на 80%. Також він зазначив, що була можливість використати кошти майже на 96%. Проте цього зробити не дозволили об’єктивні причини.

Департамент екології та природних ресурсів був відповідальним за два об’єкти. Перший – це виготовлення техніко-економічного обґрунтування та експертизи проекту відновлення гідрологічного режиму річки Коломак по всій протяжності в Полтавській області. На це витратили 500 тисяч гривень.

На інший проект з фонду дали 100 тисяч гривень. Ці кошти отримав Полтавський національний університет на розробку цільової програми охорони довкілля до 2021 року.

Департамент агропромислового розвитку з фонду використав 16 мільйонів гривень. Про витрачені кошти звітував Іван Рева, перший заступник директора Департаменту агропромислового розвитку. За його словами, була закуплена вакцина проти сказу, яку розповсюджували на території всієї області. Також 1 млн 200 тис. грн витратили на паспортизацію водних об’єктів на Полтавщині, виготовили 59 паспортів.

Управління з питань цивільного захисту з фонду отримало майже 8 млн 700 тис. грн. Як повідомив перший заступник начальника управління з питань цивільного захисту Андрій Коваленко, кошти пішли на:

  • вирощування лісових насаджень;
  • проведення робіт у лісі;
  • придбання малого пожежного комплексу з системою раннього виявлення пожеж;
  • розчистку річок.

Департамент будівництва, містобудування та архітектури з 4 млн 985 тис. грн використав 2 млн грн. Про це повідомив перший заступник директора Олег Олійник. Також він проінформував, що 416 тис. грн становила економія на будівництві полігону твердих побутових відходів у Шишаках.

Loading...