xuttwyw9vercas0f

Станції велопрокату встановлять у різних мікрорайонах міста та біля парків, наприклад, поряд із Дендропарком чи Прирічковим парком.

Про це стало відомо з програми розвитку велосипедної інфраструктури міста. У програмі передбачено впровадження громадського велопрокату з 2021 р. до 2024 р. Радник міського голови Роман Широких розповів, що місту потрібно 40 станцій байкшерингу. Їх встановлюватимуть у 4 етапи, тобто 10 станцій на рік.

Згідно з програмою, фінансування створення мережі велопрокату буде визначено окремим кошторисом:

«Перемовини з Nextbike ще тривають. У компанії говорять, що не готові фінансувати інші сторонні проєкти, бо цьогоріч вони зосереджені на фінансуванні в Києві. Поки немає відповіді від єврокомісії, куди ми подаємо цей проєкт на грантову частину співфінансування. Також подаємо проєкт на гранти до інших донорських організацій. Місцеві приватні інвестори ще не відповіли», – сказав Роман Широких.

Додамо, що програму розвитку велосипедної інфраструктури міста на 2020–2024 роки мають затвердити на сесії міської ради 10 липня.

Нагадаємо, що для впровадження байкшерингу в Полтаві обрали компанію Nextbike. Раніше була мова про старт громадського велопрокату у 2021 році, але лише за умови співфінансування.

Появу байкшерингу в Полтаві почали обговорювати ще у 2020 році.

Довідка

Байкшеринг – це станції, на яких розміщені велосипеди. Будь-який користувач, який має спеціальний застосунок та банківську картку здатний взяти велосипед на погодинний прокат.

Loading...