Презентація книги
Презентація книги

Фото ЗМІСТу

Нове видання Анатолія Безпалюка «Гра в довгу» покликане мотивувати читачів до якісних змін у житті та підкорення нових вершин.

Про це автор розповів на презентації книги 4 березня у кінозалі Wizoria.

«Гра в довгу» – це книга для людей, які шукають нових рішень й поради, щоб поглянути на своє життя та пройдений шлях. Автор вважає, що завдяки їй читач зможе побачити нові можливості для себе й використати їх. У виданні він описує звичні й буденні речі та ситуації, що трапляються щодень і показує: кожну з них можна використати на користь.

Ця книга не має вікових обмежень для аудиторії. За словами письменника, вона лишається актуальною і для молоді, і для старших людей, бо у кожного є етапи, що показують: треба змінювати життя незалежно від віку. Завданням Анаталія Безпалюка було розповісти як можна стати кращою версією себе крізь призму власного досвіду:

«У 33 роки я зрозумів, що треба щось терміново змінювати. Це може бути 60 років, коли ти розумієш, що уже всього досягнув, але ще можеш більше і тобі це потрібно. Ти впевнений, що на спокій ще рано йти і треба ще здивувати своїх друзів. Це може бути написання книги чи подорож тощо. Але якщо титри ще не пішли, то твоє кіно не завершилося.  Отже, ти можеш зіграти ще не одну сцену».

Публікацією книги опікувалося видавництво «Брайт Букс». На кожному з етапів Анатолій Безпалюк був максимально залучений до процесу. Під час презентації він дав кілька порад кожному, хто планує випустити власну книгу:

  • продумувати бізнес-процеси для поширення видання після друку. Кожен автор може знайти найзручнішу для себе модель;
  • обрати маркетингову стратегію й опікуватися популяризацією роботи у соціальних мережах. Для цього можна створити окремі сторінки на різних соціальних платформах, визначитися з СММ-стратегією й залучати аудиторію, яка може стати читачами;
  • спілкуватися з редакторами. Під час підготовки до друку над книгою обов’язково працює професійний редактор, завдання якого адаптувати матеріал й виправити недоліки. Важливо, щоб він відчув, що саме хотів сказати автор. Для цього потрібно провести кілька розмов на різні теми й більше познайомитися;
  • не покладатися тільки на видавництво. Автор має бути залученим до процесу підготовки випуску видання й контролювати кожен з етапів, інакше на якомусь з етапів процес може зупинитися.

Власне тому автор був занурений у процес. Він акцентує, що прагнув, аби видання було написане його словами навіть після редакторської роботи. Таким чином «Гра в довгу» стала його своєрідним одкровенням з авдиторією:

«Мої базові потреби в умовах війни закриті і я пишу в задоволення. За власні ресурси можу видати книгу і намагатися її поширювати. Мій приклад – це хороший старт, щоб ризикнути У мене немає сумнівів, я вперто вірю в успіх. І негативні відгуки я читатиму з радістю. Хоча не знаю як щодо радості, але точно читатиму».

Придбати «Гру в довгу» у Полтаві можна у книгарні ЗМІСТ на вул. Небесної Сотні, 12 та каварні Pecher’s на вул. Соборності, 34. Зробити замовлення онлайн можна на сайті видавництва. Частина коштів з продажу цієї книжки піде на потреби Збройних сил України.

Loading...