Яка громада Полтавщини скоротила п’яту частину споживання електроенергії

Фото – Tapacq
Зменшила енергоспоживання Лубенська громада.
Про це повідомив міський голова Лубен Олександр Грицаєнко 19 жовтня:
«Наше місто і в цілому громада за період з часу, коли повідомляють про суттєве скорочення електроенергії, теж десь у межах 20% скоротила споживання. Але це не межа».
Подібний результат мала Чернігівщина 15 жовтня: там споживання електроенергії зменшилося на 20%. Загалом того дня по країні споживання скоротилося в середньому на 10%, а в Києві й області – на 7%.
Нагадаємо, що 10 жовтня російські обстріли знищили 30% українських електростанцій, спричинивши масові відключення світла по всій країні. Через це жителів просять обмежити споживання електроенергії в години пікового споживання електроенергії 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00, щоб уникнути аварійних відключень.
Раніше ЗМІСТ писав, що підприємства та крамниці в області скоротили споживання електроенергії, а в різних районах Полтави проводили почергові відключення світла.