Юні полтавці завітали на урок до «алхімічної лабораторії»

Автор: Ольга Браславець, 27 січня, 18:23

Фото: Юні полтавці відвідали алхімічну лабораторію


27-го січня на базі організації «Освітній простір Полтава» пройшов незвичайний урок хімії для дітей. Мета – показати, що хімія – це не лише підручники з незрозумілими формулами та реакціями, а насамперед частина нашого світу.

Організатори розповідають, що минулого року в них проходив проект, присвячений епосі Відродження; він мав невелику частину під назвою «Алхімія». Тоді для дітей 10-14-ти років провели майстер-клас із хімічними дослідами та розповіли про алхімію. Такий формат занять викликав інтерес і в дітей, і в їхніх батьків. Тож, вирішили розширити програму.

Заняття проводила Марина Білець, кандидатка біологічних наук:

«У школі є одна проблема: як правило, вони не роблять зараз ніяких експериментальних дослідів. Це «сухі» нецікаві уроки. Сьогодні спробуємо навчитися користуватися хімічним посудом, почнемо вирощувати кристали, які будуть рости два тижні. Оскільки в нас програма на 3 тижні розрахована, подивимось, що з цього вийде. Також зробимо декілька цікавих дослідів з розумінням того, що таке кислота, сіль, луг».

Юні полтавці відвідали алхімічну лабораторію

На наступному занятті діти робитимуть мильні бульбашки та досліди з піною, а останній буде найбільш таємничим, на ньому учасники спробують провести найбільш яскраві досліди – говорить Марина Білець.

Загалом «алхімічну лабораторію» відвідали 15 полтавців.

Опублікована: 27 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація