JYJo5pFx9vcH7DxI

Полтавське ТОВ «Сучасний дім» знову отримало від міста дозволи. Цього разу для подальшого розміщення газорегуляторного пункту, водонапірної насосної станції та двох трансформаторних підстанцій. Підтримали це рішення одностайно. Згідно з рішенням, підприємство отримало дозвіл на розміщення газорегуляторного пункту площею 0,0084 га по вул. Олександра Бідного, 16б; водонапірної насосної станціії площею 0,0108 га – по вул. Олександра Бідного, […]

Полтавське ТОВ «Сучасний дім» знову отримало від міста дозволи. Цього разу для подальшого розміщення газорегуляторного пункту, водонапірної насосної станції та двох трансформаторних підстанцій. Підтримали це рішення одностайно.

Згідно з рішенням, підприємство отримало дозвіл на розміщення газорегуляторного пункту площею 0,0084 га по вул. Олександра Бідного, 16б; водонапірної насосної станціії площею 0,0108 га – по вул. Олександра Бідного, 16в. Неподалік (по вул. Олександра Бідного,  16-Т) буде і трансформаторна підстанція, яка займає площу 0,0112 га. Інша ж підстанція (площею 0,0116 га) знаходиться за адресою вул. Головка, 19-Т.

Місце розташування ділянок на карті

Нагадаємо, під час засідання сесії 15 вересня «Сучасному дому» дозволили звести багатоповерхівку по просп. Миру, 32. Тоді, депутатів обурило, що забудовник вже кілька разів просить надати дозвіл на нове будівництво, взамін обіцяючи добудувати паркінг на Леваді. Однак, і досі своєї обіцянки не виконав. На що міський голова заявив, що бере на себе контроль за будівництвом і повідомив, що за вісім-дев’ять місяців сучасний паркінг буде готовий. З того моменту минуло вже п’ять місяців. Однак під час засідання депутати про це не згадували.

Зазначимо, що на засіданні сесії 16-го лютого «Сучасному дому» продовжили ще на два роки право оренди земельної ділянки по просп. Миру, 30б, де й має бути облаштований паркінг тимчасового зберігання транспорту.

Loading...