fhSRjjWal6ah2wtr

Йдеться про приватні підприємства «Полтаваспецбудмеханізація» та «Сільпродпостач». Фірми мають сплатити по 40 тис. грн кожна. Таке рішення Полтавське відділення АМКУ ухвалило вчора, 23 жовтня. Відомо, що оштрафували фірми через узгоджені дії та спотворення результатів закупівлі капітального ремонту дороги в с. Супрунівка у липні 2017 року. Зазначимо, що приватне підприємство «Сільпродпостач» належить Сергію Віталійовичу Халамейдику. Він […]

Йдеться про приватні підприємства «Полтаваспецбудмеханізація» та «Сільпродпостач». Фірми мають сплатити по 40 тис. грн кожна.

Таке рішення Полтавське відділення АМКУ ухвалило вчора, 23 жовтня.

Відомо, що оштрафували фірми через узгоджені дії та спотворення результатів закупівлі капітального ремонту дороги в с. Супрунівка у липні 2017 року.

Зазначимо, що приватне підприємство «Сільпродпостач» належить Сергію Віталійовичу Халамейдику. Він також є головою Асоціації «Дорожники Полтавщини».

Натомість підприємство «Полтаваспецбудмеханізація», судячи з ініціалів, засноване його братом, Максимом Віталійовичем Халамейдиком. Під час закупівлі ця фірма практично не знижувала ціну, що дозволило ПП «Сільпродпостач» перемогти.

Пригадаємо, у липні за подібний «розіграш» Полтавське відділення АМКУ оштрафувало два підприємства на 30 тис. грн кожне.

Loading...