Захиснику Бахмута з Полтавщини хочуть присвоїти звання Героя України

Юрій Погребняк загинув наприкінці січня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу Син захисника створив петицію, аби його батькові надали звання Героя України.
Петицію опублікували на сайті Президента України 9 травня. Нині вона набрала 2 тис. 912 голосів з 25 тис. необхідних. До кінця збору підписів залишилося 86 днів.
Юрій Погребняк родом з Засулля Лубенського району, він народився 17 вересня 1977 року. Після школи навчався у професійно-технічному училищі, працював на різних підприємствах.
Після проходження строкової служби довгий час служив у 25-ій мотострілецькій дивізії, що дислокувалася у Лубнах. Воїн був старшим сержантом та командиром протитанкового відділення.
Відчуваючи загрозу повномасштабного нападу росіян, захисник з Полтавщини одразу ж долучився до тероборони, адже чітко розумів, що він хоче захищати Україну та своїх рідних. Згодом у складі 116-ої бригади ТрО 147-го батальйону Юрій Погребняк захищав Україну неподалік Бахмуту. На фронті він отримав звання командира 2-ої роти вогневої підтримки.
22 січня 2023 року життя воїна обірвалося. Вдома у захисника залишилися двоє синів, дружина, батьки та брат.
Через більш ніж 3 місяці після загибелі, син воїна створив петицію, щоб йому надали звання Героя України. Підтримати її можна за цим посиланням.
Вічна пам’ять українському захисникові!
Десантнику з Полтавщини Миколі Магулі також хочуть присвоїти звання Героя України. Його рідні створили петицію та опублікували її на сайті президента 1 травня.
На сайті Президента України триває збір голосів під петицією про присвоєння звання Героя України Ярославу Капко. Її створила донька загиблого захисника.
Антон Липов «Чарний» загинув на східному фронті в березні. Син загиблого воїна Ілля збирає підписи, щоб батькові надали звання Героя України.