Чередніченко зрадник

Окупаційна влада Херсона склала списки людей, які стали на бік окупаційної влади і отримали посади у псевдо «військово-цивільній адміністрації». Псевдофонд майна очолив засуджений в Україні Сергій Чередніченко, який переховується від правоохоронців.

Список з іменем Чередніченка опублікував легітимний перший заступник голови Херсонської обласної ради:

«Тішить, що на Херсонщині таких людей насправді небагато. Нижче списки людей, які вважаються у орків у системі їхнього ВЦА. Він не на 100% актуальний, і завжди залишається шанс, що когось у цей список ФСБ спеціально внесли для того, щоб скомпрометувати людину. До того ж до набрання чинності обвинувального вироку, людина вважається невинною».

Отже, Чередніченко очолив цілий «псевдофонд» в окупованому Херсоні, але чим він займався у Полтаві?

У 2019 році ще один зрадник Ілля Кива склав повноваження голови Соціалістичної партії України. Його відставку прийняв черговий з'їзд, який відбувся 5 червня. Рішенням з'їзду було обрано нового голову партії – Сергія Чередніченка. Того ж року він балотувався до Верховної ради від СПУ (у 2015 році хотів стати депутатом Полтавської міської ради від «Блоку Петра Порошенка»).

У 2020 році Сергія Чередніченка, на той момент голову Полтавської міської організації Соціалістичної партії України, визнали винним у побитті Андрія Ляміна. Він отримав 3 роки в’язниці й програв апеляції. Коли зрадника мали взяти під варту, він втік і його оголосили у розшук.

Побиття Ляміна «Скриншот – poltava.to)

До цього Чередніченко намагався популяризувати у Полтаві проросійські сили. У 2020 році на розі вулиць Пушкіна та Симона Петлюри біля тодішнього офісу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» він встановив незаконний МАФ. Одразу на ньому написали, що він перебуває під патронатом МВС, але потім просто перетворили на агітку ОПЗЖ. Його демонтували.

Чередніченко щонайменше двічі намагався потрапити у медичну галузь. Одразу брав участь у конкурсі до «Полтавафарму» та на посаду директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради. Хоча на другий конкурс з ним приходила ціла група підтримки, посади він так і не отримав.

 18 травня 2018 року в офісі Соціалістичної партії України – тодішньому журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю зламали щелепу. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. На той момент лідер місцевого осередку СПУ Сергій Чередніченко зазначав, що обидва «гості» – провокатори. У суді «помічників» Чередніченка визнали винними.

А ще Чередніченко перед президентськими виборами у 2019 році заявив, що він радник Володимира Зеленського, хоча команда майбутнього президента це заперечила.

У «день тиші» зрадник написав про свої сподівання покращення життя. Покращення життя очікує на Сергія Чередніченка уже невдовзі, бо Володимир Зеленський віддав наказ на звільнення півдня України.

Очільник Міноборони України Олексій Резніков розповів про наказ українського президента опрацювати план визволення зайнятих територій на півдні країни.

«Це моя робота, я пишу партнерам з інших країн, пояснюю, чому нам потрібні конкретні види зброї», – заявив Резніков.

Росія з 24 лютого окупувала майже всю Херсонщину, південну частину Запорізької області та невелику частину Миколаївщини, але ЗСУ уже працюють над поверненням територій, де Чередніченко отримав псевдопосаду.

Loading...