i8AZ7IvT5wfo0rZw

Департамент освіти і науки ОДА звітує про виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді в 2017 році. Її ухвалили 31-го січня минулого року, а розрахована вона на 2017-2020 роки.

Для реалізації Програми організовують різноманітні табори, конкурси та ігри. 

У 2017-му році в них взяли участь 48 тисяч школярів та студентів Полтавщини. Однією з найпопулярніших стала  військово-патріотична гра «Сокіл». До неї долучились 314 роїв освітніх закладів Полтавщини. З них 31 рій (це 350 школярів) взяли участь в обласному етапі гри. Переможці обласного етапу – «Котелевські гарди» представляли Полтавщину на Всеукраїнському етапі гри, де здобули дві перемоги: на воєнізованій туристській «Смузі перешкод» та в художньо-мистецькому конкурсі «Ватра».

Минулого року також започаткували військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл». Не зважаючи на те, що захід проводився вперше, у ньому взяли участь 20 команд з різних районів області. Станіслав Комісар, директор Полтавського обласного центру туризму переконаний, що ця гра сприяє покращенню фізичної підготовки та розвиває силу волі й витривалості.

Також 94 хлопців та дівчат пройшли вишкіл та відпочили у військово-патріотичному таборі «Юний десантник». За час перебування у таборі учасники освоїли навички рукопашного бою, надання медичної допомоги, військової топографії та орієнтування на місцевості. Набуті знання діти випробували у 2-денному польовому поході. Освоювати військову майстерність учасникам допомагали воїни АТО, педагоги-інструктори та військові.

Табір «Юний десантник» започаткували минулого року

Загалом заходи Програми розподілені за двома напрямками:

  • вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та АТО, національне та військово-патріотичне виховання молоді;
  • допризовна підготовка молоді.

На реалізацію Програми на 2017-2020 рр. закладено 12 млн 786 тисяч гривень. У 2017-му році витратили 3 млн 575 тисяч гривень, у 2018-му планують витратити 3 млн 183 тисячі.

У Департаменті освіти та науки вважають, що така програма допоможе виховати у дітей повагу до батьків та рідної мови й сприятиме збереженню культури та традицій нашого народу.

За матеріалом прес-служби Полтавської ОДА

Loading...