huOc48KN1Qta58HF

Сьогодні, 16-го лютого в Октябрському районному суді мала відбутися Рада суддів з приводу обговорення заяви Лариси Гольник на засіданні Вищої Ради Правосуддя, щодо здійснення головою суду тиску на суддів Октябрського районного суду. Мала, але не відбулася. На збори прийшло чимало небайдужих до долі судді-викривачки: журналісти, активісти, громадськість та навіть представники OBSE, які наглядають за ситуацією, […]

Сьогодні, 16-го лютого в Октябрському районному суді мала відбутися Рада суддів з приводу обговорення заяви Лариси Гольник на засіданні Вищої Ради Правосуддя, щодо здійснення головою суду тиску на суддів Октябрського районного суду. Мала, але не відбулася.

На збори прийшло чимало небайдужих до долі судді-викривачки: журналісти, активісти, громадськість та навіть представники OBSE, які наглядають за ситуацією, що розгортається  навколо Лариси Гольник.

Рада мала складатися із колегії сімнадцяти суддів Октябрського районного суду, але на засідання прийшло лише п’ятеро, враховуючи Гольник. Як повідомила секретар суду, представники Феміди відсутні сьогодні з різних, але поважних  причин.

На зборах мали розглянути питання щодо заяви Лариси Гольник на засіданні Вищої Ради Правосуддя, про здійсннення головою суду Олександром Струковим тиску на суддів Октябрського районного суду.

Зі слів самої ж Лариси Гольник, збори перенесли через надмірну зацікавленість справою зі сторони громадськості.

«Мені здається, що відклали сьогоднішні збори через присутність громадськості та журналістів. Взагалі обговорювати мене позаочі у них виходить краще. Мені відомі два таких збори суддів, на яких обговорювались питання щодо мене без моєї присутності. А сьогодні просто побоялись обговорювати щось у присутнотсі громадського сектору», ‒ говорить суддя Гольник.

Тож, вирішено перенести Раду на поки невизначений термін.

Нагадаємо, з 2015-го року суддя Лариса Гольник без повноважень. Вона відома на весь світ через відмову взяти хабар від мера за «закриття» справи за його участі. Ця корупційна справа досі розслідується. Після того Лариса Гольник не раз заявляла про тиск на себе з боку колег і голови суду Олександра Струкова. Припис НАЗК про порушення голова Октябрського суду намагався скасувати через суд, але марно.

На Ларису Гольник та її чоловіка в листопаді 2017-го також здійснили напад невідомі. Розслідування триває. 

Наразі Вища рада правосуддя погодила рішення щодо продовження повноважень судді Гольник. Тепер його має розглянути Президент.

 

 

 

 

Loading...