Анонс

7 жовтня о 16:00 відбудеться онлайн-презентація подкасту «Креативність для креативних». Даний проєкт реалізували Полтавський університет економіки та торгівлі з Університетом Портсмуту (Великобританія) в рамках програми «Культура для змін» Українського культурного фонду та Британської Ради.

Серія з 11 подкастів «Креативність для креативних» зацікавить не лише новачків у таких сферах. Автори текстів та спікери – викладачі ПУЕТу Оксана Лозова, Людмила Шимановською-Діаніч і Джована Радуловіч з Університету Портсмуту.

Вони не просто підготували теорію про місце креативу в сучасному світі: у подкастах можна знайти лайфхаки про те, як віднайти та розвивати власну креативність, яку літературу для цього читати, які техніки використовувати та які бар’єри доведеться долати. Підґрунтям подкастів стали реальні цікаві кейси британських та світових представників креативних сфер – як персоналій, так і компаній.

Під час онлайн презентації розкажуть, як виникла ідея проєкту, як його реалізували. Також буде змога почути не лише авторів подкасту, а й представників Українського культурного фонду, Британської Ради в Україні та співавторку подкасту, керівницю школи механіки і дизайну Університету Портсмуту Джовану Радуловіч.

Онлайн-презентація подкасту «Креативність для креативних» пройде у Facebook та транслюватиметься на каналі Creative Spark Poltava в YouTube.

Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Британської Ради».


Промо-матеріал наданий прес-службою ПУЕТ. Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору компанії й не завжди збігаються з позицією редакції.

Loading...