Андрій Пісоцький переписав на матір квартиру, яку придбав у азербайджанських забудовників

Автор: Максим Самойдюк, 26 березня, 10:39

Фото: Квартиру у цьому будинку Андрій Пісоцький переписав на матір (Джерело - Kolo)


ЗМІСТ раніше повідомляв, що екс-перший заступник голови ОДА має квартиру в будинку, забудовник якого колишній бізнес-партнер Альберта Уварова – потерпілого у справі корупції в ОДА.

Проте 25 березня 2019 року вже екс-чиновник подав декларацію перед звільненням. У ній, на відміну від декларації за 2018 рік, немає однієї квартири. Враховуючи те, що і прибуток від продажу в декларації не вказаний, то нас зацікавила доля цієї квартири.

Ми отримали відповідь на запит щодо прав власності на цю квартири. Виявилось, що 6 березня цього року (через два дні після нашої публікації) Андрій Пісоцький подарував квартиру Валентині Пісоцькій.

Довідка речових прав на нерухоме майно

Із телефонного довідника відомо, що людина з такими ж ініціалами прописана на вулиці Сакко, у тому ж будинку, де раніше був прописаний сам Андрій Анатолійович. Враховуючи вартість «подарунка», ініціали, спільне місце реєстрації та роки народження (Валентина Пісоцька старше Андрія Пісоцького на 21 рік), то припускаємо, що мова йде про матір екс-чиновника.

Телефонний довідник

Як ми раніше повідомляли, будинок на Коваля, 2 зводило ТОВ «Каспі», яке належало раніше Ільхаму Гасимову. Останній протягом нетривалого часу був бізнес-партнером Альберта Уварова. Після їхнього конфлікту підприємство перейшло під контроль саме Альберта Уварова (нинішня назва ТОВ «Альбува»).

Альберт Уваров – директор консорціуму «Алві Род», яке утримувало дороги області у перші півроку 2018-го. Він звинувачує вже екс-керівництво області (Андрія Пісоцького та Валерія Головка) в систематичному вимаганні хабарів. Саме цей корупційний скандал послужив причиною звільнення Валерія Головка, а за ним – і Андрія Пісоцького

Варто зауважити, що Пісоцький придбав квартиру в цьому будинку в 2015-му році за два роки до того, як нібито почав вимагати хабарі в Альберта Уварова. Проте дивним є факт, що після публікації чиновник «сховав» квартиру.

Довідково

За минулий рік чиновник заробив:

  • 398,5 тис. грн заробітної плати (33,2 тис. на місяць);
  • 20 тис. грн гонорарів від ПНТУ ім. Юрія Кондратюка;
  • 70 тис. грн. заробила дружина (викладач в УМСА);
  • 700 грн – допомоги від управління соціального розвитку виконкому Полтавської міськради.

Таким чином, за рік родина Пісоцьких заробила майже півмільйона гривень. Проте, вже традиційно, нашу увагу привертає матеріальна допомога, правом на яку скористалась дружина високопосадовця.

Також ми звертаємо увагу, що Пісоцький вказав 51 тис. доларів готівки, в той час, як на початок 2018-готому він вказував 70 тис. доларів. Тобто, чиновник поніс втрати на 19 тис. доларів, хоча його нерухомість й автопарк не змінились.

Опублікована: 26 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація