Без води #5. Сергій Іващенко

Автор: Анастасія Добряк, 6 вересня, 17:01

Фото: Сергій Іващенко планує брати участь у виборах


У межах політичного проєкту «Без води», ЗМІСТ записав з кандидатом на посаду міського голови Полтави Сергієм Іващенком.

Сергій Іващенко полтавський підприємець та будівельник. На парламентських виборах у 2019 році він балотувався від «Аграрної партії України» по 145 округу, але вибори програв. На місцеві вибори балотуватиметься від політичної партії «Слуга народу».

У проєкті «Без води» ми поговорили з Сергієм Іващенком про те, навіщо йому бути міським головою Полтави, про ставлення до президента України Володимира Зеленського та найгостріші проблеми міста.

Першим спікером у проєкті «Без води» став голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, з яким ми говорили його команду, зв’язки з Арсеном Аваковим, майбутнє полтавських довгобудів та винних у тому, що аеропорт «Полтава» не працює.

Також ми спілкувалися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про плани на місцеві вибори, програш на президентських Петра Порошенка, прогалини децентралізації на Полтавщині та корупційний скандал попереднього очільника ОДА.

З екссекретарем міської ради Оксаною Деркач ЗМІСТ говорив про те, чи не жалкує, що у 2018 році підтримала Олександра Мамая, чи планує повернутися до влади, ставлення до роботи президента і роль жінок у політиці.

У розмові з заступником міського голови Полтави Олексієм Чепурком ми спілкувалися про висновки з президентських виборів та політичний популізм у міській раді.

Додамо, що у межах проєкту «Без води» ми спілкуємося з топовими полтавськими політичними діячами про актуальні та резонансні події у місті й шукаємо у них зміст.

Опублікована: 6 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація