Центр Полтави продовжують звільняти від завеликих вивісок

Автор: Валерія Бабич, 28 грудня, 12:28

Фото: Комунальники Полтави демонтують вивіски


 28 грудня вдруге демонтували незаконно встановлену зовнішню рекламу в історичній частині міста. Цього разу без вивісок залишились аптека та магазин на вулиці Соборності.

«Рекламна конструкція встановлена незаконно, без дозвільних документів. Були надані приписи власникам; попереджені вони були неодноразово і КП «Полтава-сервіс», і інспекцією із благоустрою міста», – коментує Олена Бондаренко, інспекторка із благоустрою міста та спеціалістка архітектурно-будівельного контролю.

Олена Бондаренко також зазначила, що повноваження демонтувати такі вивіски інспекція має з 16 червня цього року. Нагадаємо, тоді, на 11-й сесії міськради ухвалили нові «Правила благоустрою міста Полтави».

Окрім комунальників, під час демонтажу присутні депутати міськради Олександр Глазов і Вадим Ямщиков і журналісти.

Олександр Глазов говорить, що сьогоднішні дії ‒ це продовження виконання заходів із утілення візуальної культури зовнішнього міського середовища. До цього залучені КП «Полтава-сервіс», КП «Міськсвітло» та КО «Інститут розвитку міста». Нагадаємо, що раніше були демонтовані дві вивіски на магазині «Prostor» та на «Мега аптеці» по вул. Соборності.

Інспекція з благоустрою демонтує дві вивіски

Вадим Ямщиков переконаний, що в історичному центрі дуже багато вивісок, встановлених у розріз із нормами – як регуляторними, так і естетичними:

«У центральній частині міста є ряд вивісок, які розміщені без погодження та оформлення відповідної документації, з порушенням норми місця розміщення та розміру, відповідно до постанови масштаб вивіски повинен не перевищувати 3 квадратні метри».

За словами Олександра Глазова, попередньо «Інститут розвитку міста» провів круглий стіл із підприємцями, вивіски яких встановленні з порушенням норм. Проте на ньому були присутні лише 7 представників із центральної частини міста. Також депутат наголошує, що такі дії не спрямовані проти підприємницької діяльності: демонтаж відбувається задля збереження привабливості архітектурного оформлення міста.

До слова, у новому році комунальники пообіцяли демонтувати всі самовільно встановлені рекламні вивіски в центральній частині міста.

 

Опублікована: 28 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація