Ілюстративне фото

24 лютого у міській раді відбулася робоча зустріч старост 10 старостинських округів з перевізниками.

Радник міського голови Валерій Пархоменко сказав, що згідно з діючим законодавством маршрути, які знаходяться в межах Полтави підпорядковуються Полтавській міськраді і вона заключає договори оренди з перевізниками. Маршрути в діапазоні до 50 км вважаються приміськими маршрутами. 

За його словами, враховуючи те, що села увійшли до Полтавської територіальної громади, у міської ради з'явилася можливість оголосити конкурс та укласти договори на перевезення. Але наразі цього робити не будуть, бо зараз відпрацьовується система маршрутних перевезень:

«Хочу анонсувати, що згідно цієї концепції ми плануємо зменшити кількість автотранспорту, який буде працювати на маршрутах до 30%, але це ніяк не вплине на ефективність перевезення».

Також із концепцією маршрутних перевезень планують впровадження електронного квитка, який допоможе відслідковувати транспортні засоби, пасажиропотік тощо.

Павло Бречко, староста Бричківського округу сказав, що транспортне сполучення з містом в окрузі працює, але є проблема у відшкодуванні за пільгові перевезення.

Староста Валківського старостинського округу Дмитро Плюйко сказав, що на маршрут Полтава-Очканівка з 31 грудня немає подачі транспорту. За його словами, це пов'язано з тим що не відшкодовуються пільгові перевезення.

Староста Сем’янівського округу Наталія Іонова, зачитала звернення від громадян щодо графіку руху транспорту. Згідно зі зверненням, останній рейс з Полтави від'їжджає о 17:35 і це є проблемою для жителів.

Староста Гожулівського старостинського округу Тетяна Литвин сказала, що через не відшкодування пільгових перевезень в окрузі з’явилась проблема з добиранням дітей до навчального закладу. Раніше пільгові перевезення школярів відшкодовувала сільська рада.

Загалом серед головних проблем, які називали старости були відшкодування пільгового перевезення, зростання вартості квитка, якість доріг та графік перевезення.

Валерій Пархоменко сказав, що старости можуть подати в письмовому вигляді свої звернення щодо перевезення, які потім розгляне виконавчий комітет. 

Після планують оголосити конкурс на перевезення пасажирів міжміського сполучення та за його результатами підписати нові договори.

Loading...