Держбюджет втратив майже 1 млн грн через порушення в діяльності полтавських лісництв

Автор: Каріна Тютюнник, 16 серпня, 14:14

Працівники Управління Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізій діяльності чотирьох державних підприємств лісового господарства виявили порушення на понад 960 тис. грн.

Аудитори перевірили фінансово-господарську діяльність Полтавського, Гадяцького, Миргородського та Новосанжарського державних лісових господарств.

Як повідомляє прес-служба обласної Держаудитслужби, дані підприємства неправомірно завищували свої витрати, в результаті чого держбюджет недоотримав 367 тис. грн.

Внаслідок неналежного контролю відповідальних осіб за збереженням природних ресурсів, на території лісництв проводились незаконні вирубки дерев, які завдали шкоди на 30 тис. грн.

Також, лісництва реалізовували свою продукцію за заниженими цінами та списували борги покупців, через що втратили 121 тис. грн.

Крім цього, виявили такі порушення:

  • сплата стороннім особам за невиконані послуги із заготівлі та трелювання деревини – 193 тис. грн;
  • списання на витрати за виготовлення проектів землеустрою щодо відведення ділянок у постійне користування без належно оформленої проектної документації – 127 тис. грн;
  • переплата підрядникам внаслідок завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт приміщень – 76 тис. грн;

Силами аудиторів, вдалося відшкодувати 88 % від загальної суми втрат , що складає 843 тис. грн.

Двадцять двох посадовців притягнули до адміністративної відповідальності, наразі матеріали ревізій передали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, прокуратура оголосила підозру Юрію Тараненку, начальнику Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Чиновник, за даними правоохоронців, не задекларував нерухомість вартістю більше 700 тис. грн.

Опублікована: 16 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація