Для студента з Полтавщини відкрили збір на дороговартісні слухові апарати

Колаж ЗМІСТу
На Полтавщині розпочали збір коштів для першокурсника Івана Качали, який має значні порушення слуху та потребує дороговартісних слухових апаратів нового покоління.
Іван Качала – студент та активний учасник навчального процесу. Збір на слухові апарати для студента оголосили у Вищому професійному училищі №7 Кременчука 23 червня.
Викладачі та одногрупники характеризують його як відповідального, вихованого та старанного юнака, який попри труднощі зі здоров’ям залишається залученим до життя училища.
Мати хлопця працює на державній службі та самостійно не має можливості профінансувати необхідне лікування та технічні засоби. Саме тому ініціативна група взяла на себе організацію збору коштів.
Загальна сума допомоги становить 280 тис. грн. Із них 250 тис. грн планують витратити на придбання сучасних слухових апаратів, які здатні значно покращити якість слуху. Звичайні слухові апарати, які надає держава йому не підходять. Ще 30 тис. грн – на поїздку до Києва, проживання та професійне налаштування пристроїв у спеціалізованих фахівців.
Організатори збору кажуть, що навіть невеликі внески та поширення інформації можуть наблизити Івана до можливості повноцінно навчатися, спілкуватися та жити без бар’єрів.
Допомогти Івану Качалі можна за посиланням на монобанку або за номером карти: 4874100038719780.