До Полтави з’їхалися юні хіміки на Всеукраїнську олімпіаду

Автор: Вікторія Баберя, 26 березня, 16:36

Фото: У Полтаві стартувала Всеукраїнська олімпіада з хімії


Учора, 25 березня, у Полтаві відкрили четвертий етап 55-ої Всеукраїнської олімпіади з хімії. До Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка з’їхалися юні хіміки з усіх куточків країни.

Всього в олімпіаді візьмуть участь 159 школярів 8-11 класів з 25 областей України та міста Київ. Найбільше представництво мають команди Полтавської, Харківської, Запорізької, Львівської областей та Києва.

Конкурсна програма складається з трьох етапів: двох теоретичних і одного практичного. Теоретична частина відбудеться, у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті І–ІІІ ступенів № 1, на ній учасники розв’язуватимуть задачі. Практичні завдання передбачають виконання експериментів з препаратами. Він пройде на базі кафедри хімії та методики викладання хімії природничого факультету ПНПУ.

Завдання для хіміків 10-11 класів по складності наближені до рівня завдань Міжнародної олімпіади з хімії, яка цьогоріч відбудеться в Словаччині та Чехії.

Роботи учасників перевірятимуть 50 членів журі: кандидати і доктори наук українських наукових закладів, викладачі вишів, наукові співробітники й аспіранти іноземних європейських університетів.

«Те, що заключний етап Всеукаїнської олімпіади з хімії відбувається в Полтаві, дуже приємна, але відповідальна подія. Ми створимо максимально комфорні умови для учнів, щоб їх нічого не відволікало від завдань. Ми прагнемо перемоги найрозумніших хіміків. Сподіваємося, що вони гідно представлять Україну на міжнародній олімпіаді», — зазначила директорка Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

 

Опублікована: 26 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація