Фото – dkn.school.org.ua

Екологічний театр «Світанок» з Диканьки виборов перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних театрів «Земля – наш спільний дім».

Про це розповіли на інфоресурсі опорного закладу «Диканська загальноосвітня школа I-III ступенів», у якому і створено цей театральний колектив.

«Сучасна освіта уявляється сьогодні, як школа всебічного, передусім духовного розвитку особистості, якій притаманні екологічний світогляд, екологічне мислення, екологічна культура, мораль, етика. Саме тому, істотною складовою системи виховання у нашій школі є екологічне виховання, без якого не мислиться стійкий, життєво стверджувальний розвиток суспільства», – відзначають диканські освітяни.

Екологічний театр «Світанок» існує уже 20 років. Театр вже неодноразово був переможцем районних і обласних конкурсів екологічної просвіти.

Відзначають, що його керівники прагнуть виховати екологічно свідомих громадян України, які в майбутньому зможуть екологічно масштабно мислити та зможуть зберегти природне середовище.

Фото - dkn.school.org.ua
Loading...