(Фото – censor.net)

Суддя Ленінського районного суду Полтави Єлизавета Парахіна призначила штраф 25 тис. 500 грн начальнику відділу митного оформлення № 2 Полтавської митниці ДФС Ігорю Безруку.

Безруку оголосили вирок 26 січня. Начальника відділу визнали винуватим у кримінальному правопорушенні ч. ст. 369–2 ККУ (зловживання впливом). Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Із судової ухвали відомо, що в жовтні-листопаді 2019 року Ігор Безрук висунув вимогу засновнику приватного підприємства «Ромакс-Трейд». Безрук хотів отримати хабар за вплив на інспекторів відділу митного оформлення для безперешкодного оформлення автомобілів. Також Безрук повідомив, якщо засновник «Ромакс-Трейд» не дасть хабаря, то йому перешкоджатимуть у митному оформленні.

Ігор Безрук (Джерело – irt.pl.ua)

Безрук сказав, що сума хабаря за безперешкодне оформлення автомобіля до 2009 року випуску становить 800 грн, але за автомобілі випущені з 2010 року треба домовлятися окремо.

Згодом Безрук зателефонував інспектору відділу митниці та попросив оформити автомобілі Opel Astra sports та Skoda Fabia. Та 3 березня 2020 року Безрук зустрівся із засновником «Ромакс-Трейд», який передав йому хабаря 3 тис. 400 грн. 24 березня Безрука затримали.

Під час затримання
Під час затримання
Під час затримання

25 січня 2021 року Безрук уклав угоду з прокурором на визнання винуватості. Суд скасував арешт на автомобіль Hyundai Tucson та квартиру Берзрука. Нині вирок можуть оскаржити протягом 30 днів.

Додамо, що Ігор Безрук звільнився з посади у квітні 2020 року.

Нагадаємо, що 27 січня слідчі теруправління ДБР у Полтаві затримали працівника оперативного управління ГУ ДФС України в Харківській області.

У січні 2020 року затримано одного з керівників управління ГУ ДФС у Полтавській області та посередника на отриманні хабаря.

Loading...