Художник із Полтави презентує арт-проект у центрі Львова, а потім – у США

Автор: Анна Єгорова, 26 серпня, 17:27

Фото: Локація заходу


Увечері 27 серпня на площі Ринок у Львові полтавець Максим Скворцов організовує арт-проект «10 метрів твоїх можливостей». Художник просто неба створить полотно, аби надихнути інших бороти невпевненість у собі та зацікавити перехожих сучасним українським мистецтвом.

«Україна має багато цікавих, але не відкритих для світу митців, яким є що показати, проте через невпевненість у собі і страх провалу вони можуть так і залишитися нікому не відомими. У той же час суспільство мало цікавиться сучасним мистецтвом – це теж створює бар'єр для розвитку творчості», – йдеться в описі події в соціальній мережі Facebook.

Афіша проекту

Захід триватиме впродовж двох годин (18.00 – 20.00) на площі Ринок у Львові. Подію транслюватимуть в Instagram. Також «10 метрів» можна буде побачити на виставці в галереї Львівської національної академії мистецтв 1-го вересня. Восени ж за підтримки The Post Creative Foundation проект вирушить до Бостону, США, де відбудеться виставка із використанням IT-технологій.

Максим Скворцов зізнається, що з часом рідна Полтава також побачить проект, оскільки художник планує презентувати «10 метрів» у кожному куточку України, звертаючи увагу суспільства на проблеми сучасного мистецтва.

«"10 метрів" – це не просто дві години живого малювання просто неба, це меседж для всіх людей, що українське мистецтво треба розвивати з найменшого. З перехожих, які ніколи не ходять на виставки. З художників, які можуть творити, але бояться», – говорить Максим Скворцов.

Максим Скворцов (Автор - Діма Бабіч)

У рамках проекту також дебютуватиме молодий львівський дизайнер одягу Олег Гаврилів. Крім видовища, організатори обіцяють хорошу музику та творчу атмосферу.

 

Опублікована: 26 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація