Комунальники пообіцяли в новому році звільнити центр міста від незаконної реклами

Автор: Наталія Норіцина, 25 грудня, 16:59

Фото: Комунальники демонтують незаконні вивіски в центрі Полтави


Напередодні новорічних свят працівники КП «Полтава-сервіс» пообіцяли журналістам «Змісту» демонтувати всі самовільно встановлені рекламні вивіски в центральній частині міста. Згідно з документами, з центральних вулиць міста мають зникнути 34 незаконні конструкції.

Інспектор зовнішньої реклами КП «Полтава-сервіс» Віталій Соломін розповідає, що з власниками рекламних конструкцій, які не отримали дозвіл на їх встановлення, проводилася превентивна робота. Однак підприємці належним чином не реагували на попередження, а вивіски, які не відповідають чинним нормам, продовжували псувати зовнішній вигляд центральної частини міста.

Тоді працівники КП «Полтава-сервіс» та інспекції по контролю за благоустроєм звернулися до Управління з питань містобудування та архітектури з проханням дозволити демонтаж самовільно встановлених спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами. Управління клопотання розглянуло і погодило демонтаж.

«Є рішення комісії з тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Комісійно вирішено доручити КП «Полтава сервіс» повідомити і разом з інспекцією по контролю  та благоустрою провести демонтаж самовільно встановлених спеціальних конструкцій згідно правил благоустрою», – пояснює Віталій Соломін.

Згідно з цим рішенням, під примусовий демонтаж потрапляють 34 вивіски. Знімати їх будуть у відповідності до списку, затвердженого комісією.

Директор КП «Полтава сервіс» Олександр Нос наголошує, що вони з колегами понад рік вживали різноманітних заходів, аби надати центру міста привабливого вигляду. Але через небажання підприємців співпрацювати доводиться вдаватися до заходів примусу:  

 «Ми прагнемо до того, щоб була єдина стилістика у центрі міста. Ми вже не один кругли стіл проводили. Це не останній демонтаж, воно буде продовжуватися. З Нового року підуть усі незаконні вивіски у центрі міста. За півтора роки ми вже заморилися попереджувати. М їздимо щодня, фотографуємо. Витрачаються час і ресурси. Потрібно приводити центр міста до ладу».

Віталій Соломін також поділяє погляди свого керівника стосовно того, що Полтава повинна мати гідний візуальний простір:

«Полтава – місто, яке дійсно відоме. Духовна столиця України. І якщо вся країна стала на шлях євроінтеграції, то ми маємо приводити все до належного вигляду. Щоб з нас брали приклад. А не тільки ми десь їздили і дивилися, як потрібно робити».

 

Опублікована: 25 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація