Міськраду просять встановити контейнери для небезпечних відходів

Автор: Ольга Браславець, 26 січня, 11:44

Фото: Розпочали збір підписів під петицією про небезпечні відходи (Джерело - nowaste.com.ua)


25-го січня на сайті міської ради оприлюднили петицію №214 з проханням встановити у Полтаві контейнери для небезпечних відходів. Наразі проблема збору небезпечних відходів для міста болюча – нею опікаються лише еко-активісти, а ліцензію на утилізацію має лише одне приватне підприємство.

Авторка петиції Ольга Макеєва подала звернення вчора, 25-го січня. У петиції йдеться про нагальність встановлення в місті контейнерів для збору небезпечних побутових відходів (термометри, використані лампи та елементи живлення):

«Зараз спостерігається стрімкий ріст соціального запиту на правильний, з точки зору екологічної безпеки, роздільний збір твердих побутових відходів. На жаль, мешканці Полтави не мають змоги позбавлятись небезпечних відходів без шкоди для природного середовища, навіть, якщо таке бажання є».

Нагадаємо, з 1-го січня 2018-го року українці мають сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Відповідно до ст. 30 та ст. 33 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 21 Закону «Про відходи», практично всі функції щодо регулювання відносин у сфері поводження з відходами відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування.

Наразі петиція має лише один підпис із необхідних 250-ти. Щоб підтримати ініціативу, лишається ще 59 днів. Це може зробити кожен, пройшовши просту реєстрацію на порталі міськради. 

Опублікована: 26 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація