jypHp0JlV1oVTnqg

Будівництвом футбольного поля поблизу стадіону «Ворскла» займатиметься фірма «Добробуд-інвест». Про це стало відомо з порталу публічних закупівель «Рrozorro». Підряд фірма отримала, бо зробила найдешевшу пропозицію на торгах – 4 млн 269 тис. 48 грн. Це дозволило місту зекономити 7,9 тис. грн. Та варто зазначити, що це не повна вартість будівництва, оскільки будівництво проводиться на умовах […]

Будівництвом футбольного поля поблизу стадіону «Ворскла» займатиметься фірма «Добробуд-інвест». Про це стало відомо з порталу публічних закупівель «Рrozorro».

Підряд фірма отримала, бо зробила найдешевшу пропозицію на торгах – 4 млн 269 тис. 48 грн. Це дозволило місту зекономити 7,9 тис. грн.

Та варто зазначити, що це не повна вартість будівництва, оскільки будівництво проводиться на умовах співфінансування.

Зокрема, за кошт області (приблизно 1-2 млн грн) мають закупити футбольні ворота та матеріали для покриття поля. Натомість кошти з бюджету Полтави (тобто вказані 4,3 млн грн), витратять на огородження поля, освітлення та власне будівельні роботи.

Також зазначимо, що поле буде вкрите штучним покриттям і матиме розмір 60х40 м. Його будівництво мають завершити до липня 2020 року.

ТОВ «Добробуд-інвест» зареєстровано у Полтаві. Керівником і власником фірми є Володимир Прозапас. Фірма має понад 50 спеціалізацій, серед яких основна – «будівництво житлових та нежитлових будівель». У статутному капіталі товариства – 1,2 млн грн.

Як відмічало ІВ «Полтавщина», з моменту створення у 2017 році, фірма переважно отримувала держзамовлення у Зіньківському районі. Перші великі підряди від Полтави підприємство, почало отримувати лише у вересні 2019 року. Журналісти припустили, що така прихильність керівників управлінь до маловідомого підрядника є наслідком того, що відповідальність за сферу комунального будівництва у міськраді перейшла від фракції «БПП «Солідарність» до ВО «Батьківщина».

Loading...