xB8WFJGDET8BJncd

Нещодавно в Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка почала діяти виставка полтавської художниці Лілії Будзінської «НА МЕЖІ реального і абстрактного».

В експозиції представлені близько 30-ти робіт – пейзажі, портрети, жанрові картини, написані олійними фарбами на полотні та з використанням авторської техніки. Художниця працює у різних стилях – імпресіонізм,  авангард, використовує переважно холодну кольорову гамму. У виставлених роботах часто реальний світ трансформується в нереальний. Цим і пояснюється назва виставки «НА МЕЖІ реального і абстрактного». 

Виставка «На межі» почала діяти 18-го січня і триватиме протягом двох тижнів.

Робота Лілії Будзінської
Робота Лілії Будзінської
Робота Юлії Будзінської
Робота Лілії Будзінської
Роботи Лілії Будзінської
Робота Лілії Будзінської

Лілія Будзінська займається живописом близько двадцяти років. Важливим етапом відкриття художнього потенціалу Лілії стало навчання у Народному художньому колективі «Соняшник» під керівництвом Наталії Сташкевич. Згодом майбутня художниця  вивчала художнє і декоративно-прикладне мистецтво у Полтавському національному технічному університеті.

Навчаючись на першому курсі університету Лілія Будзінська разом із сестрою-близнючкою провела першу авторську виставку «Не всі, хто схожі – однакові». Але з часом творчі шляхи сестер розійшлися і з мистецтвом своє життя пов’язала лише одна. Роботи ж Лілії експонувалися на обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках.

Loading...