blN8fpvQJrrDk8QV

Лісничий Кобеляцького лісництва Йосип Хома придбав новенький кросовер Volkswagen за понад 1,8 мільйона гривень ще й невчасно подав зміни до декларації, за що тепер йому загрожує адміністративна відподальність. Як повідомляє «Слово і Діло», лісничий  ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Кобеляцького лісництва Йосип Хома подав 3 листопада до реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. […]

Лісничий Кобеляцького лісництва Йосип Хома придбав новенький кросовер Volkswagen за понад 1,8 мільйона гривень ще й невчасно подав зміни до декларації, за що тепер йому загрожує адміністративна відподальність.

Як повідомляє «Слово і Діло», лісничий  ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Кобеляцького лісництва Йосип Хома подав 3 листопада до реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Згідно з яким, він 16 лютого придбав за 1 млн 183 тис. грн Volkswagen Touareg 2017 року випуску.

Volkswagen Touareg, 2017 р. в. (Джерело - st.motortrend.com)Для цього він продав свою іншу автівку Volkswagen Touareg 2010 року за 675 тис. грн

Однак, згідно з декларацією посадовця, ніяких грошових активів ні у нього, ні у дружини немає, а за минулий рік він отримав 61 тис. 853 грн зарплати. Дружина працює у відділі освіти Кобеляцької РДА, де за 2016 рік заробила 76 тис. 111 грн.

У власності Хоми перебуває 10 соток землі, будинок 185,6 м2  в Кобеляках та катер Bayliner, 1996 року випуску.

Катер Bayliner, 1996 р. в. (Джерело - louisianasportsman.com)

Зауважимо й те, що пан Хома повідомив про зміни в майновому стані майже через 9 місяців після придбання автомобіля. Це є порушенням закону про протидію корупції, оскільки такі повідомлення мають подаватися до НАЗК протягом 10 днів.

Несвоєчасне повідомлення, тобто пропущення десятиденного терміну, згідно з частинами 2 та 3 статті 172-6 Кодексу України про адмінправопорушення, тягне за собою штраф від 1700 грн до 3400 грн.

Відзначимо, що Йосип Хома від 2013 року носить почесне звання «Заслужений природоохоронець України». У 2015 році він балотувався до Кобеляцької райради від політичної партії «Рідне місто».

Нагадаємо, прокуратура оголосила підозру начальнику Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрію Тараненку. Чиновник не задекларував нерухомість вартістю більше 700 тис. грн.

Loading...