На Полтавщині проведуть в останню путь захисника

Колаж ЗМІСТу
Чорна звістка надійшла до однієї з родин Полтавщини. На щиті повернувся захисник Євгеній Кравченко.
Євгеній Кравченко поліг під час виконання бойового завдання. Як повідомили 4 вересня у Глобинській громаді, попрощаються з героєм 5 вересня о 10:00 у місті Глобине біля пам’ятника Захисникам України.
Щоб гідно вшанувати пам’ять воїна, мешканців громади закликають утворити «живий коридор» за маршрутом:
- м. Глобине – вулиці Травнева та Центральна;
- 10:30, с. Великі Кринки – вулиця Полтавська;
- 11:00, с. Куп’євате – вулиця Центральна;
- 11:30, с. Федорівка – вулиці Миру, Центральна, Малинова, Шевченка та Горіхова.
Поховають Євгенія Кравченка в селі Федорівка.
5 вересня у Глобинській громаді оголосили День жалоби. Мешканці проведуть в останню путь земляка, захисника України Євгенія Кравченка.
На знак скорботи у громаді приспустять Державний Прапор України.
Світла пам’ять захиснику!
Згадаємо імена полеглих земляків
11 березня 2025 року Валерія Хорошка мобілізували до лав ЗСУ. Своє останнє бойове завдання у підрозділі воїн виконував на Курському напрямку. Звідти 15 липня надійшла звістка про те, що воїн зник безвісти. Того дня життя Валерія Хорошка обірвалося. Тіло захисника побратими згодом змогли винести з поля бою для прощання.
Зниклого безвісти сапера з Полтави упізнали за ДНК. Олексій Котьман загинув торік на Донеччині. У 2021 році захисник закінчив Полтавський коледж нафти й газу. З повномасштабною війною став на захист України. Проходив службу на посаді сапера інженерно-саперного взводу механізованого батальйону. Поліг 16 листопада 2024 року на Донеччині.
У госпіталі помер воїн з Полтавщини Олександр Пономаренко. У війську захисник служив як стрілець стрілецького відділення. Життя військовослужбовця з Котелевської громади обірвалося в госпіталі Києва 7 серпня через ускладнення від хвороби. Воїнові назавжди 42.
Владислав Пунько пішов воювати добровольцем у 24 роки. Життя воїна обірвалося в Покровському районі. У вересні 2023 року Владислав Пунько добровільно став до лав української армії. Служив на різних ділянках фронту на Сумщині, Донеччині та Курщині. Воїн поліг під час виконання бойового завдання.