На полтавському ПТУ відкрили меморіальну дошку учаснику АТО (ФОТО)

Автор: Євгенія Каблучка, 3 квітня, 15:36

Фото: У Полтаві увічнили пам'ять атовця


Увічнили пам'ять випускника ПТУ №21  Дениса Часового, який у 2014 році загинув під час виконання бойового завдання на території АТО.

1 квітня на фасаді Професiйно-технiчного училища №21 ім. А.О. Чепіги відкрили меморіальну дошку випускнику закладу Денису Часовому.

Під час відкриття дошки

Люди несуть квіти до меморіальної дошки

До служби солдатом хлопець навчався у ПТУ протягом вересня 2009-го – січня 2011-го років. Здобув фах робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків.

На сході України служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Загинув 16-го серпня 2014-го року під час виконання бойового завдання у районі села Красне Краснодонського району Луганській області. Дениса посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту».

Про Дениса згадують як про доброго та щирого хлопця. Ігор Фесенко, майстер виробничого навчання групи №108, у якій навчався хлопець, сказав, що його поважали друзі. За словами викладача, Денис був людиною, на яку можна було покластися.

Відкривали дошку матір Дениса, Наталя Часова, та ініціатор встановлення пам’ятного знаку депутат Полтавської міськради, голова ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини», Вадим Ямщиков.

Наталя Часова та Вадим Ямщиков

Освятив дошку Отець Микола Храпач, священик Свято-Покровської церкви.

Отець Микола

Під час відкриття меморіальної дошки

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 3 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація