На сесії Полтавської міськради оголосили перерву – через суд Олександра Мамая

Автор: Віталій Крицький, 16 травня, 11:50

Фото: Олександр Мамай, Андрій Матковський, Світлана Нестуля, Олександр Шамота (фото Олега Журавльова)


Сьогодні, 16 травня, у Полтаві розпочалося засідання позачергової сесії міськради. Але навіть не перейшовши до розгляду першого питання, голова фракції «БПП» Андрій Матковський запропонував оголосити перерву до 14:00, «щоб узгодити порядок денний». Пропозицію підтримали.

Сьогодні депутати мають розглянути одне питання «Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста за виконання гарантійних зобов’язань». Воно потрібно для виконання інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку Полтави».

Також додамо, що сьогодні, о 14:30, Касаційний адмінсуд розгляне скаргу екс-міського голови Олександра Мамая щодо його повернення у крісло мера. Тож Мамай оскаржує рішення:

  • Полтавського окружного адмінсуду 22 грудня 2018 року, який не поновив його на посаді міського голови;
  • Другого апеляційного адмінсуду, який залишив рішення суду першої інстанції без змін.

За інформацією ЗМІСТу, сьогоднішній розгляд справи Мамая – це найголовніша причина, чому депутати скликали позачергову сесію: для «підстраховки», адже якщо екс-мера таки поновлять, то депутати зможуть оперативно знайти 29 голосів для повторного звільнення.

Окрім того у коментарі журналістам Андрій Матковський сказав, що не виключає доповнення сьогоднішнього порядку денного кадровими питаннями.

За нашою інформацією, у депутатів не вистачає голосів для звільнення Олександра Шамоти з посади секретаря міськради.

UPD 14.10

Після перерви депутати зібралися у сесійній залі. Зареєструвалося усього  17 депутатів (у повному складі відсутні депутати від фракцій «Рідне місто», «Свобода» та депутат Олег Бєлоножко (БПП)) і так як немає кворуму, то секретар Полтавської міськради Олександр Шамота оголосив перерву ще на годину. Продовжать пленарне засідання о 15:00. 

UPD 15.40

Депутати міської ради проголосували за перенесення сесії на понеділок, 20 травня, на 14:00. Офіційна причина: депутати не встигли розглянути проект рішення «Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою міста за виконання гарантійних зобов’язань» на депутатських комісіях. Також у понеділок продовжиться суд у справі повернення Олександра Мамая на посаду мера Полтави.

Нагадаємо, Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради 14 вересня. «За» звільнення мера проголосували усі присутні 29 депутатів.

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація