(Джерело – poltavagaz.com.ua)

Якщо ухвалять проєкт рішення, то Полтавська облрада рекомендуватиме Нацполіції, прокуратурі та ДПС перевірити 4 газорозподільних підприємства.

25 січня на сайті Полтавської обласної ради опублікували проєкт рішення, який передбачає рекомендацію правоохоронцям перевірити економічну обґрунтованість тарифів на послуги розподілу природного газу. Про це стало відомо із сайту Полтавської облради.

Перевірити планують 4 газорозподільних підприємства:

  • АТ «Лубнигаз»;
  • АТ «Полтавагаз»;
  • ПрАТ «Гадячгаз»;
  • ПрАТ «Кременчукгаз».

Результати перевірок правоохоронці нададуть обласній раді до 14 лютого. Якщо будуть виявлені порушення законодавства, то поліція або прокуратура ініціює відкриття кримінального провадження та притягне винних до відповідальності.

Нагадаємо, що з 1 січня зросла вартість комунальних послуг.

Згодом, 4 січня мешканці Полтавщині почали мітингувати проти підвищення тарифів. 50 фотографій із мітингу проти підвищення тарифів у Полтаві можна переглянути тут.

14 січня депутати Полтавської обласної ради зібралися на позачергову сесію. Головне питання засідання – підвищення тарифів.

18 січня Уряд встановив граничну ціну на газ для населення – кубометр коштує 6,99 грн. Також встановили граничний тариф на розподіл газу.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що НКРЕКП розпочне перевірку газопостачальників, які мають найвищі тарифи для населення.

20 січня на засіданні НКРЕКП ухвалили рішення про позапланову перевірку «Полтаватеплоенерго», «Лубнигаз», «Лубнигаз-Трейдинг» та «Кременчукгазпостачання».

На Полтавщині через підвищення тарифів на комунальні послуги перерахують субсидії.

Loading...