n0gknlpfn3q115ir

11 громад ділитимуться практиками компостування, аби запобігти пожежам.

Як пишуть у Полтавському регіональному офісі ULEAD у неділю, 31 травня, громади були обрані Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом з Центром Розвитку Інновацій.

Тож до участі в цьому престижному челенджі від Полтавщини запросили й об’єднані територіальні громади: Засульську, Краснолуцьку, Козельщинську, Малоперещепинську, Михайлівську, Новосанжарську, Опішнянську, Петрівсько-Роменську, Пирятинську, Пришибську, Сергіївську. Кожна з яких довела своє право бути долученим до згаданого проєкту.

Так, за допомогою проєкту-челенджу «Не пали – компостуй!» учасники хочуть привернути увагу України та міжнародної спільноти до громад, в яких усвідомлюють шкідливість сезонного спалювання (стерні, трави, листя тощо) та мають успіхи у вирішенні цієї проблеми.

ОТГ Полтавщини приєднались до інноваційного челенджу

Фахівчиня інвестпідрозділу Засульської ОТГ Наталія Крамаренко розповіла про перші кроки участі в челенджі:

«Разом з фахівцями нашого місцевого МНС було детально проаналізовано динаміку, причини та масштаби пожеж на теренах громади. Також окреслили цілі та визначили план заходів на найближчі роки. Вже нині в старостинських округах маємо успішні практики компостування. Будемо розвивати цей напрямок й надалі».

Загалом, протягом останніх років фахівців з проєктного менеджменту для ОТГ навчали в ULEAD Полтавський регіональний офіс. Таким чином, постійні здобутки громад в напрямку проєктної діяльності вже стали звичним, хоча, від цього і не зменшується престижність цих перемог.

Loading...