«Полтавагаз» vs «ЖЕО №2»: суд вирішує кому належать труби полтавських будинків

Автор: Каріна Тютюнник, 13 вересня, 11:39

Фото: Підприємства сперечаються, хто має платити за ремонт газових труб полтавських будинків (Джерело - elpaisdigital.com.ar)


ПАТ «Полтавагаз» та КП «ЖЕО №2» продовжують вирішувати у суді у чиїй власності знаходяться газорозподільні системи полтавських будинків і хто повинен їх обслуговувати.

Як повідомляє «Полтавщина», у квітні 2017 р. «Полтавагаз» подав на «ЖЕО №2» позов до Господарського суду Полтавської області. Газовики намагалися довести, що внутрішні комунікації будинків, які знаходяться на балансі ЖЕО, є відповідно власністю комунальників. Тому безкоштовно, без договору на обслуговування, газовики ремонтувати труби не будуть.

У відповідь, «ЖЕО №2» доводило, що власниками і будинку, і його внутрішніх мереж є самі мешканці. Оскільки будинки, за Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», вже не перебувають на балансі у комунального підприємства.

30 серпня суд став на бік комунальників, відмовивши у задоволенні позову «Полтавагазу», на що газовики вже подали апеляцію.

Нагадаємо, конфлікт між підприємствами розпочався ще на початку року. Тоді мешканці однієї з багатоповерхівок по вул. Великотирнівській на запах газу викликали аварійну службу. «Полтавагаз» від’єднав будинок від мережі і повідомив, що відновить газопостачання, якщо «ЖЕО №2» підпише з організацією договір і заплатить за ремонт внутрішньобудинкових мереж.

Те саме, за даними «Полтавщини», відбулося з будинками на вулицях Європейській, 24 та 24/42, Івана Мазепи, 34, Небесної сотні, 114, та Алмазній, 2. Причому, поки організації вирішували хто має платити за ремонт труб, у деяких будинках близько місяця не було газопостачання.

Опублікована: 13 вересня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація