Полтавці можуть не носити маски на вулиці

Автор: Юлія Шинкар, 23 червня, 17:37

Фото: Зміни пов'язані з продовженням адаптивного карантину


Згідно з рекомендаціями МОЗ, надягати маски на вулиці потрібно лише у разі скупчення людей і відсутності можливості соціального дистанціювання 1,5 м. В інших випадках маска на вулиці не потрібна.

Про це 20 червня під час брифінгу розповів голова МОЗ Максим Степанов:

«Обов’язковим є дотримання маскового режиму в громадському транспорті та в приміщеннях. На пляжах можна перебувати без маски, але при цьому обов’язково дотримуватись соціальної дистанції, шезлонги розміщувати на відстані не менше 1,5 м».

Зі зміни пов’язані з продовженням адаптивного карантину до 31 липня. На період його дії забороняється перебування в громадських будинках/спорудах та громадському транспорті без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Нагадаємо, нові хвилі послаблень карантинних обмежень почалися на Полтавщині 23 травня і 5 червня. В області почав роботу міський та приміський транспорт, відкрилися заклади харчування не лише з літніми майданчиками, а почали пускати гостей всередину.

Також через заборону уряду не відкрилися кінотеатри, але санаторії відновили свою роботу.

Днями виповнилося 100 днів, як Полтава на карантині. ЗМІСТ пропонує переглянути головні зміни, що відбулися за цей період.

 

Опублікована: 23 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація